Web site çeviri ücreti

tarihinde yayınlandı

Web site çevirisi ücretleri.

Dünya Ülkelerinin Ekonomik, sosyal ve teknolojik açılardan bir birleri ile olan etkileşiminde doruk noktasına ulaşmış olduğu 21. Yüzyılda , Birden fazla dilde yayın yapan Web siteniz ile firmanıza katma değer sağlayabilirsiniz.

Türkiye’nin sınır komşuları olan ülkeler ile veya isterseniz çok daha Global olarak pazarlanılmasını hayal etmiş olduğunuz ürünlerinizi yabancı ülke pazarlarına web sitesi çevirisi ile taşıyıp hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilmek artık çok kolay.

Yoğun olarak talep görmekte olan İngilizce, Arapça, Rusça, Almanca dillerdin de ki web sitesi çevirisi dil gruplarına onlarcasını ekleyebilmek sizlerin ellerinde !

Uygun fiyatlara, Kaliteli, yerelleştirmesi uygun terminoloji seçimi yapılarak hazırlanacak web sitesi tercümesi fiyat teklifi için, Word, Excel formatlarında hazırlanmış web sitesi içeriğinizi tarafımıza e- posta ile ulaştırarak sadece 30 dakikada fiyat teklifi alabilirsiniz.

Web sitesi çeviri içeriğinin Word, Excel gibi programlarda bulunmaması halinde web sitesi adresinizi bizler ile paylaşarak en kısa sürede fiyat teklifinizi alabilmeniz için sizlere ücretsiz danışmanlık hizmeti sunabiliriz.
Web Master ile ortak çalışma

Çevirisini uygun gördüğünüz dillerde dilerseniz şirket yetkiliniz ile dilerseniz web masterınız ile iletişime geçip istediğiniz dillerdeki web sitesi çevirisini kısa süreler içerisinde tamamlayabiliriz.

Web site çevirisi yaptığımız diller

Tercüme büromuza başlıca İngilizce, Almanca, Arapça, Fransızca, Rusça, İspanyolca, İtalyanca, Japonca, Yunanca lisanlarında tercüme talepleri gelmektedir. Hangi lisanda hangi ülkeye hitap etmek istiyorsanız her dilde web sitesi tercümesi hizmeti imkanını siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

web site çevirisi iletişim

http://www.tercume-burosu.org/web-site-ceviri-ucreti/

 

Bir Cevap Yazın