Farsça Türkçe yeminli tercümanlık ofisi

tarihinde yayınlandı

farsca-tercumeFarsça çevirmenlik büromuz, Farsça tercüman kadromuzla her çesit yazilarinizin çevirisini uzmanlikla, çabuklukla ve eksiksiz tercümesi yapilir.

Ana dili Farsça olan çevirmenlerimiz Türkçeden Farsçaya çeviri yaparken Öncelikli lisani Türkçe olan çevirmenlerimizde Farsçadan Türkçeye tercümanlik gerçeklestirmektedir.

Mütercimlerimizin hepsi İran veya memleketimizde üst düzey egitim gerçeklestirmistirler. Tüm lisanlarda ki belgelerin muhteviyatina nazaran eger matematik içeriginde v.b yazilarda oldugu gibi güç belgelerin ikinci bir mütercim tarafindan tercümesinin yoklamasi yapilir.
Sözlü tercümanlik talepleriniz nitelikli Türkçe Farsça mütercimler tarafindan çevirisi yapilir. Simültane çeviri taleplerinizi belli süre öncesinden bildirmeniz gerekmektedir.
Her Farsça tercümanlarimiz yemin belgelidir. Farsça Noter tasdiki yapilmasi gereken dokümanlariniz onay prosedürü tarafimizdan ifa edilir.
Belgenizin için Farsça tercüme fiyati nedir diyorsaniz, hemen tarafimiza iletisim kurup sonrasinda belgenizi e-mail adresimize yollayarak fiyatini ve teslimat gününü açiklayabiliriz.

farscahttp://www.tercume-burosu.org/farsca-turkce-yeminli-tercumanlik-ofisi

Bir Cevap Yazın