Ağrı Tercüme Bürosu Sektörü ve Turizm

tarihinde yayınlandı

agritercumeDünya, internetin yaygınlaşması ile birlikte farklı ülke insanlarını bir ülkeden bir ülkeye gezmeye ve gezdiği ülkenin kültürü ile etkileşimine davet ederken iletişim aracı olan dil ise tercüme bürolarının etkinliği ile insanları bir birlerine daha sıkı sıkıya bağlamaktadır.

 

 

 

Türkiye’nin doğu bölgesinde bulunmakta olan ve İshakpaşa Sarayı gibi tarihi bir yapıya sahip olan Ağrı ilimiz Dünyanın bir çok yerinden Turist çekmektedir. Dünyanın bir çok farklı noktasından gelmekte olan Turistlere Ağrı ilimizde Türkçe dilinden başta İngilizce Türkçe çeviri olmak üzere Almanca, Fransızca, Rusça Çince, Japonca vb. diller olmak üzere sözlü tercümanlık gereksinimi Türkiye’nin öncü tercüme firmalarından biri olan Prestij Çeviri Dil Hizmetleri tarafından Ağrı tercüme bürosu hizmetini karşılamaktadır.

Prestij Çeviri Dil Hizmetleri sadece İngilizce sözlü tercümanlık hizmeti ile kalmayıp tatilleri esnasında gerekli evraklarının çevrilmesi noktasında da Ağrı ilindeki tercüme gereksinimi karşılamaktadır.

Doğasıyla ve insanlarının sıcaklığı ile tanınmış Ağrı ili; Gürbulak sınır kapısı ile İran’a da bağlanmakta olup, bu açıdan iki ülke vatandaşlarının sınırda gereksinim duymaları halinde acil çeviri hizmetleri firma tarafından karşılanabilmektedir.

Ağrıda kaliteli bir tercüme hizmeti için prestijceviri.com sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

http://www.agridahaber.com/agri-tercume-burosu-sektoru-ve-turizm-49983h.htm

Bir Cevap Yazın